Dit register is aangemaakt door Volker van de Kerke op 28 januari 2026 en blijft zichtbaar tot 28 april 2026

Herman van de Kerke

18 oktober 1954 te Velsen 26 januari 2026 te Amsterdam

Met groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve Herman, onze papa en opa

Dag Leny,
Ik wens jou en je kinderen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Het is onverwacht snel gegaan heb ik begrepen. Jammer dat jij en Herman niet langer konden genieten van komende jaren.
Groet, Ludovie Ploemmen

Op 31 januari 2026 om 08:30 uur getekend door: Ludovie Ploemmen

Gecondoleerd met het overlijden van Herman. Ik ken hem omdat ik met Amstelveens Symfonieorkest concerten in de Paaskerk organiseerde. Als niet meer praktiserend medicus heb ik geprobeerd met hem positief over zijn ziekte te praten. Graag had ik hem en zijn naasten nog veel goede jaren gewenst, mooie dagen in Italië.
Koester de herinneringen, ik zal het in iedergeval doen.

Rust in vrede, Herman

Op 31 januari 2026 om 08:50 uur getekend door: Reinhard Maas

Beste mensen,
Ook al kennen wij elkaar niet, er is een persoon die ons verbindt.
Herman is voor mij een oud-klasgenoot van de middelbare school, het Marnix College in Haarlem. Ook al trad zijn broer Ries vaker op de voorgrond, altijd was daar ook Herman, de oudere en wijzere ( zo leek het althans). Met zijn warme persoonlijkheid was hij een mooi mens in onze klas. Soms ondoorgrondelijk, soms wat dromerig, rustig en op de achtergrond. Maar aanwezig was hij wel degelijk, zeker met de iets jongere wilde pubers in onze groep.
Wat mij altijd is bijgebleven, zijn de pretlichtjes in zijn ogen, wanneer anderen bulderden van het lachen. Hij kon zichtbaar genieten van het leven.
Ik wens jullie toe, dat de mooie herinneringen aan Herman als man, vader en opa als een warme deken van troost mogen zijn in deze periode van pijn en verdriet. Heel veel sterkte.

Op 31 januari 2026 om 18:27 uur getekend door: Suzan Schreuder

Herman was een klasgenoot van me op het Marnixlcollege. Gelukkig hebben we elkaar op de reunie in 2021 nog kunnen spreken.
Veel sterkte met dit verlies.

Op 01 februari 2026 om 11:28 uur getekend door: Frans van Alewijk

Lieve familie,
Onverwacht kreeg ik het bericht onder ogen dat mijn neef Herman is overleden. Enkele jaren geleden hebben wij nog wel wat berichten gewisseld, maar erg veel contact hadden we niet. Ik ben denk ik de oudste neef en je verwacht dan niet dat een bijna 10 jaar jongere neef al overlijdt.
Ik wil jullie condoleren met dit verlies en wens jullie veel sterkte om daarmee verder te leven.
Winus van Asselt
Groningen (vroeger Grafhorst)

Op 01 februari 2026 om 13:47 uur getekend door: Winus van Asselt

Condoleance toevoegen

Je e-mail adres wordt niet getoond

Gedenktekst