Dit register is aangemaakt door Theo van Amsterdam op 16 februari 2026 en blijft zichtbaar tot 16 mei 2026
Dementie is een zware weg, een afscheid zonder einde.
Je was er nog, maar ook weer niet, een geliefde die langzaam verkwijnde. Wat heb je geleden onder het ‘niet meer weten’. De strijd in je hoofd, de onrust zo groot.
Maar nu mag de stilte je omhelzen, nu ben je verlost, door de dood. Wees niet bedroefd, de strijd is voorbij, onthoud de vrouw wie ze was. Sterk, liefdevol en warm, totdat het noodlot er was.
Wij gaan je missen.
Beste Theo & Familie,
Gecondoleerd met het verlies van Suze.
Als het leven een lijdensweg wordt , dan komt de dood vaak als verlossing. Neemt niet weg dat het verdriet niet minder wordt. Wij wensen je heel veel sterkte en hopen dat jullie de kracht vinden om het verlies van Suze uiteindelijk een plekje kunnen geven.
Sterkte en liefs,
Jeroen Hollander & Ed Vos
Beste Fam
Gecondoleerd met het verlies van Susan
Wees getroost door de vele mooie herinneringen die jullie zullen bewaren en koesteren Veel sterkte Astrid Haleber
Beste Theo en kinderen en verdere familie
Gecondoleerd met het verlies van Susan
Wij herinneren haar als een lieve sterke vrouw.
Wij wensen jullie heel veel sterkte met het verlies van Susan.
Liefs van Bert en Tineke Schulenberg.
Heel veel sterkte! Ik denk met veel plezier aan de keren dat ik vroeger bij jullie heb gespeeld.
Theo gecondoleerd met het verlies van Suze en heel veel sterkte, Peter en Bep de bruijn
Lieve familie, we leven met jullie mee, sterkte, warme groetjes Willem en Tineke lok
Wij wensen U allen heel veel sterkte met het verlies van Suzanna!
Beste Theo, Marijne, Evelien en familie,
Gecondoleerd en veel sterkte met het verwerken van het grote verlies van Susan en de zware tijd die dementie met zich heeft meegebracht.
Groet,
Pim Schutter - Sabine Bonnet
Dag Theo Marijne, Evelien en familie,
Heel veel sterkte gewenst bij het verdrietige afscheid van Suus.
Wat een mooie tekst staat er in de advertentie. Hopelijk biedt het troost ook zoveel mooie herinneringen te hebben.
Veel sterkte en liefde met elkaar..
Een hartelijke groet van ons, Anneke en Leo.
Beste Theo en familie,
Gecondoleerd met het verlies van Susan, wij zullen haar ons zeker herinneren als sterke, warme, vrolijke ('buur')vrouw. Een markante Weesper. Zo veel jaren ook betroken bij intocht van Sinterklaas, ze heeft mij menig maal 'bij-geschminkt'. Vrolijk en ook heel kordaat.
Veel sterkte deze dagen en bij het definitieve afscheid.
Chris & Lenneke Bavinck, prins Bernhardlaan
Lieve familie,
Gecondoleerd met het overlijden van Susan.
Heel veel sterkte voor nu en de komende tijd.
Joop en Marjati Overmars
Beste Theo, Marijne , Evelien en familie, gecondoleerd met het verlies van Susan. Vroeger altijd vrolijk en geïnteresseerd en behulpzaam in de Slijkstraat ! Wens jullie veel sterkte Ellen Pover
Beste Theo en familie.
Gecondoleerd met dit verlies en heel veel sterkte voor de komende tijd.
Hans en Carina van Lunteren
Lieve familie,
Wat een zware tijd hebben jullie achter de rug! Wellicht een gevoel van opluchting nu en tegelijkertijd heel veel verdriet. Gelukkig hebben jullie veel prachtige herinneringen met elkaar gemaakt. Gecondoleerd met dit grote verlies. Heel veel sterkte.
Hartelijke groet
Mathieu en Stephanie
Het komt altijd onverwacht en laat ook een gat vallen. Dementie is vergeten van het heden en teruggaan naar het verleden, dat wens je niemand toe. Sterkte Theo en familie.
Beste Theo en familie,
Gecondoleerd met het verlies van Susan.
Wat een ontzettend moeilijke tijd hebben jullie met elkaar meegemaakt door die verschrikkelijke dementie. Ongelofelijk moeilijk om elkaar zo kwijt te moeten raken.
Ik wens jullie heel veel sterkte.
Hartelijke groet, Doret van Asselt
Lieve familie,
Gecondoleerd met het overlijden van Suus.
Wij wensen jullie heel veel sterkte, koester alle mooie herinneringen.
Gerard Smit en Annette Vermeulen
Beste Theo en familie,
Gecondoleerd met dit verlies en heel veel sterkte voor de komende tijd.
Betty en Aart Mul
Beste Theo en familieleden van Susan, Gecondoleerd met het verlies van Susan. Ik was graag vanavond naar het uitvaartcentrum gekomen om je persoonlijk de hand te drukken, maar ik ben al een week ziek en niet in staat te komen. Dat spijt me. Ik vind de tekst/het gedicht dat bovenaan de rouwadvertentie aangrijpend. Het raakt mij zeer en geeft zo goed aan met welke gevoelens je te maken hebt in een situatie als die van Susan. Ik wens jullie sterkte.
Wij willen jullie condoleren met het overlijden van Suus. Hele mooie tekst boven de kaart.Wij wensen jullie heel veel sterkte .Na een hele lange moeilijke tijd komt er nu misschien rust die wij jullie zo gunnen.
Theo en Elles Galesloot
Beste Theo,
gecondoleerd met het verlies van Susan
"Wees niet bedroefd, de strijd is voorbij, onthoud de vrouw wie ze was."
Marcel Boon
Beste Theo,
Gecondoleerd met het overlijden van je vrouw Susan.
Heel veel sterkte aan allen met het verwerken van dit enorme verlies.
Arend & Wilma Minkman
Beste Theo Marijne Evelien en familie
Gecondoleerd met het verlies van je vrouw en jullie moeder.
Veel sterkte met met de verwerking van dit verlies.
Beste familie Van Amsterdam,
Gecondoleerd met het verlies van Susan.
We wensen jullie veel sterkte voor de komende tijd.
Beste Theo en familie,
Gecondoleerd met dit grote verlies. Heel veel sterkte in deze moeilijke tijd.
Beste Theo en familie,
Gecodoleerd met het overlijden van Suus.
Koester alle mooie herinneringen.
Wij hebben veel met Suus gelachen.
Heel veel sterkte toegewenst.
Lieve groeten van Wim en Hanny Koole
Lieve Familie,
Wat verdrietig dat Susan is overleden.
We zullen haar blijven herinneren als een spontane, oprechte vrouw, die altijd geïnteresseerd in de mensen om haar heen was.
Moge de mooie herinneringen houvast bieden, liefs Alice en Martin Balder