Dit register is aangemaakt door Mirjam van den Bosch op 12 april 2025 en blijft zichtbaar tot 12 juli 2025
Zij was ons zo lief
Graag had ik Adri nog de laatste eer bewezen en jullie persoonlijk gecondoleerd. Helaas lukt dat niet.
Van harte gecondoleerd met het verrlies van jullie Moeder en Oma.
Ze zal wel een grote leegte achterlaten....
Beste mensen,
Wij willen jullie heel veel sterkte toewensen.
Ze was zo’n ongelooflijke schat.
Marianne en Rob Oud
Lieve mensen, lieve Mirjam en Teun,
Als ik denk aan haar zie ik jullie moeder altijd met een glimlach. Jullie zullen haar missen.
Deze dagen denk ik ook aan jullie.
Heel veel sterkte,
Eric
Beste familie,
Vanuit ons slaapkamerraam aan de Slotlaan zien wij dat er een begrafenis plaatsvindt op de Hornhof.
Vervolgens lees ik tot mijn grote schrik in het weekblad Wijdemeren dat jullie lieve moeder, schoonmoeder en oma is overleden. Weer een geliefd dorpsgenoot die wij moeten missen.
Wij wensen jullie heel veel sterkte met dit verlies.
Arnold en Hans Ketelaar-Trommelen
Beste familie, lieve Mirjam en Teun,
van harte gecondoleerd met het overlijden van Adri. Hoewel het contact de laatste tijd minder was, denken we met veel plezier en genoegen terug aan de tijd die we met haar - en jullie vader - hebben doorgebracht.
wij wense jullie veel sterkte de komende tijd.
Beste nabestaanden,
Wij hebben de afgelopen jaren regelmatig contact gehad met Adri via de dorpsconcerten in het Jagthuis. De laatste tijd reed zij met ons mee. Zij was een bijzonder prettig persoon en het was een genoegen haar gekend te hebben.
Veel sterkte met het verwerken van dit verlies.
Onze condoleances en vriendelijke groeten,
Pieter en Josefina den Hartog, dorpsgenoten.