Dit register is aangemaakt door Marjos Schluter-de Boer op 28 december 2022 en blijft zichtbaar tot 28 maart 2023
En laat het heden het
verleden vol herinneringen
omhelzen, en de toekomst
vol verlangen.
Kahlil Gibran
Vier maanden na het overlijden van Bert is nu ook onze moeder, schoonmoeder en oma rustig ingeslapen.
Na de verschrikkelijke impact die de geschiedenis op je jeugd had was je het stralende middelpunt van een warme, hechte familie, waar ik ook een aantal jaar bij mocht horen. Bedankt voor al het moois en liefs dat je wilde delen (zoals de warme trui die ik in de winter draag en die ik van je heb gehad).
Je bleef achter toen Bert onlangs overleed.
Sterkte voor de nabestaanden die binnen korte tijd beide ouders, schoonouders, opa en oma moesten verliezen. Je zal gemist worden, niet in de laatste plaats ook door je brede vriendenkring.
Geachte familie de Boer,
Wat spijtig om dit weekend de rouwkaart van uw moeder en schoonmoeder te ontvangen.
Zo kort na het overlijden van Bert, moet het extra lastig zijn om dit verdriet een plaats te geven.
Graag wil ik u sterkte wensen voor de tijd doe komt,
Wouter Dreschler
(HL Audiologie en opvolger van Bert in het AMC)
We zullen de warme herinneringen aan Bert en Wil als buren koesteren. Altijd in voor een praatje en vrolijk. En zo dol op Scott!
Sterkte met het verlies.
groet Henk & Dorine
Lieve familie de Boer,
Met warmte denk ik aan de goede tijd, dat ik bij Willy thuis kon zingen met Baltica!!
Fijn mens, sterkte voor de achterblijvers,.. valt niet mee, om in zo'n korte tijd beide ouders te moeten verliezen.
Liefs ,
Tonny Holsbergen