Dit register is aangemaakt door Klaas Sloot op 25 oktober 2023 en blijft zichtbaar tot 25 januari 2024
Eens de gids van Mooi Weesp,
maar voor altijd een gids in ons leven.
Als jij je voet op de andere oever zet
en het blijkt de hemel te zijn.
Als je dan door een hand wordt aangeraakt
en het blijkt Gods hand te zijn.
Als je dan muziek hoort
en het blijkt van engelen te zijn;
Dan ben je niet heengegaan,
maar thuisgekomen.
Dankbaar dat zij niet langer heeft moeten lijden,
maar intens verdrietig om het verlies,
geven wij u kennis van het heengaan van mijn liefste vrouw en onze lieve, zorgzame en gezellige moeder & schoonmoeder.
Hieronder vindt u een link naar een speciale actiepagina in naam van Cora. Waar wij geld hopen in te zamelen voor het longfonds. Door dit via deze pagina te doen kan Cora nog 1x bijdragen aan een mooiere wereld, zoals zij altijd heeft gedaan.
Wij verkiezen dit boven het ontvangen van bloemen, om op die manier lotgenoten in de toekomst te kunnen helpen.
→ supp.to/cora-longfonds
Bedankt dat we je mochten leren kennen.
Heel veel sterkte voor je drie mannen.
Jürgen, Sacha en Karlijn Slegers te Berghem
Hier zijn geen woorden voor. Wij wensen jullie veel sterkte in deze zware tijd.
Van harte gecondoleerd met het overlijden van uw vrouw en jullie moeder.
Wij wensen jullie heel veel sterkte de komende tijd.
Henk en Elma van den Akker
We gaan Cora missen, haar vrolijkheid en hartelijkheid, en haar vermogen om altijd te denken aan wat een ander nodig zou kunnen hebben. De wereld is een lief en goed mens kwijt geraakt, het verlies voor Klaas en de jongens is immens. Sterkte en kracht toegewenst.
Familie..
Weet geen woorden te schrijven.
Gecondoleerd met het verlies van vrouw, moeder en schoonmoeder..
Heel veel sterkte voor de tijd die komt..
Met de wandelingen van Cora heb ik veel geleerd over geheimpjes van Weesp, maar ook persoonlijk heb ik haar een paar maal mogen ontmoeten en leren kennen als een aardige Weesper , wat jammer toch dat de aardige mensen ons zo jong verlaten ( zo gaat het vaak) Cora rust zacht en familie veel sterkte gewenst.
Albert
Lieve Klaas, Andrick en Dorian,
Heel veel sterkte gewenst met het verlies van Cora. Ze zal intens worden gemist. Wat heeft zij ontzettend veel betekent voor onze familie. De manier waarop ze twee jaar lang Patrick heeft opgevangen was ongelooflijk. Zo ontzettend lief en toegewijd. Wij allen zullen dit nooit vergeten. Ze heeft echt het verschil gemaakt in Patrick zijn leven. Hij heeft intens genoten van die tijd en bloeide weer helemaal op na de vervelende tijd op de crèche. Elke week verzon ze weer een ander uitje om hem mee naartoe te nemen. Er was sindsdien een speciale band tussen Patrick en Cora. Ook voor Zoë stond ze altijd klaar. Beide kinderen vonden het heerlijk om bij jullie thuis te zijn.
De leegte die ze achterlaat zal overweldigend zijn. We zullen haar ontzettend missen en nooit vergeten. Weet dat we altijd voor jullie klaar zullen staan. Heel veel liefs.
Beste Klaas, Andrick en Dorian. Gecondoleerd met het verlies van jullie Cora. We zijn er erg van geschrokken dat het ziekteproces toch nog heel snel is gegaan. Onze kinderen waren ook aangedaan, aangezien Cora jarenlang de sleutel buurvrouw was. En nu verder zonder Cora, een heftig proces voor jullie allemaal. We kunnen jullie allen maar veel kracht toewensen en wensen jullie toe dat Cora altijd om jullie heen mag zijn. Een groet van Henk Wilma Tim Evita Remy en Daniel
Beste Klaas en famylje, in protte sterkte tawinske. Ik hie wol graach in rûnlieding troch Weesp krije wolle fan Cora, sa prachtich kin se fertelle oer har moaie stêd. Hie ik it mar witten, sa spitich dat it no net mear kin. Klaas, we hiene net folle contact mar miskien kinne we gau in kear ôfprate. Hertlike groetnis.
Lieve Klaas , Zoons en Schoondochters
Hoe moeten juliie dit grote verlies verwerken.
We hopen dat jullie heel veel kracht van God mogenontvangen om verder te gaan.
We wensen jullie heel veel sterkte toe de komende tijd.
Liefs Oom Jan en Tante Ant
Klaas, Andrick (en Jisca) en Dorian (en Victoria), we willen jullie condoleren met het verlies van Cora. We wensen jullie heel veel sterkte en kracht in deze moeilijke tijd.
Beste familie Sloot,
Ik heb jullie vrouw en moeder in korte tijd leren kennen als een sterke vrouw die ondanks alles kon genieten van grote en kleine dingen. Wat zullen jullie haar enorm missen.
Wat mooi om te lezen dat er een donatie actie is gestart in naam van Cora!
Veel sterkte gewenst,
Willemien Nienhuis
Gecondoleerd met het overlijden van Cora. Heel veel sterkte toegewenst in de komende tijd.
Gecondoleerd met dit enorme verlies van Cora.
Wat ontzettend verdrietig voor jullie allemaal. Wij wensen jullie heel veel sterkte en kracht toe om dit verlies een plekje te geven.
Devlin,Ramiro, Olaf en Jacqueline Sanmoestaman
gecondoleerd met dit grote verlies.
Klaas ik heb in de kerk in de rij gestaan om je persoonlijk te condoleren, maar die rij was zo lang, dat ik dacht ik doe het maar online
Ik herinner me Cora als gids van Weesp (waar ze mij heel enthousiast over vertelde) en als gastvrouw van Vier het Leven (zo lief en zorgzaam voor haar gasten)....wat jammer dat zij zelf maar zo kort het leven mocht vieren.
Ik wil jou en jullie jongens heel veel sterkte wensen met het verwerken van dit grote verlies..
De mooie herinneringen blijven bestaan!!!
Lieve Andrick en Dorian, ik heb jullie moeder altijd als een zeer betrokken en geïnteresseerde moeder ervaren. Een heel lieve vrouw bovendien. Heel veel sterkte met dit verlies. "Juf" Truus van der Veen